نحوه ارسال و باز گرداندن کالا

 

نحوه ارسال کالا :

در روزهای عادی ارسال سریع و با هماهنگی صورت می‌گیرد و هزینه ارسال برای خرید بالای ۷۰ هزار تومان در تهران رایگان میباشد و خرید کمتر از ۷۰ هزار تومان، هزینه ارسال ۱۰۰۰۰ تومان میباشد و در ایام تعطیل با هماهنگی قبلی امکان ارسال در تهران فراهم است.

 

ارسال سفارش در شهر کرج مطابق بازدهی زمانی که از طریق بوکی موکی با مشتریان هماهنگ خواهد شد.

 

ارسال سفارشات در دیگر شهرها از طریق پست که هزینه آن بین ۳۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰ تومان خواهد بود و امکان ارسال در ایام تعطیل وجود ندارد.

 

نحوه باز گرداندن کالا:

بوکی موکی همواره درصدد است تا رضایت‌مندی مشتریان خود را در اولویت قرار داده و تمام تلاش خود را جهت آسودگی خاطر حتی بعد خرید فراهم آورده و خدمات پس از فروش را برای تضمین ۱۰۰% رضایت مشتریان فراهم نموده و این خدمات طی چارچوب قوانین بوکی موکی می‌باشد که به شرح ذیل است:

 

رویه بازگردانی در موارد اشکالات فنی یا ساختاری در کالای خریداری شده!

 

ما تمام تلاشمان را کرده‌ایم تا کالایی که به دست شما می‌رسد، فاقد از هرگونه نقص و ایراد و کاملا پلپ باشد؛ بااین‌حال ممکن است مشکلاتی پیش بیاید.

 

درصورتی‌که کالای خریداری شده نقص فنی یا اشکالات ساختاری یا به هر طریقی قبل از ارسال پلپ ان خراب شده باشد ؛ لطفاً از تحویل آن خودداری کنید . تا کالا به بوکی موکی عودت داده شود و از طریق تماس با کارشناسان و اطلاع رسانی به بوکی موکی و پس از بررسی، کنترل و تأیید مشکل از سوی کارشناس مربوطه، شما می‌توانید کالای خود را تعویض کنید یا مدل دیگری را انتخاب کنید و یا مبلغپرداختی خود را پس بگیرید .

 

کالای آماده برای بازگردانی باید در بسته‌بندی اولیه خود قرار گیرد و تمام لوازم جانبی به همراه فاکتور ارسال شود.

 

لازم به ذکر است مسئولیت کالای ارسال شده تا زمانی که به دست ما برسد با مشتری خواهد بود؛ بنابراین در زمان عودت کالا حتماً با کارشناسان ما تماس گرفته تا راهنمایی‌های کامل صورت پذیرد.

 

لازم به ذکر است در مواردی که مشتری به تحویل کالای معیوبی که نقص آن از ویژگی‌های ظاهری محصول مشخص است، اقدام نماید؛ مسئولیت آن با خود مشتری خواهد بود.

 

در شرایطی که میان کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در فروشگاه بوکی موکی یا سفارش ثبت‌شده توسط مشتری اختلاف وجود داشته باشد؛ استرداد کالا یا تعویض آن امکان‌پذیر است.

 

در این موارد درصورتی‌که اختلافات موجود از ویژگی‌های ظاهری و بدون باز نمودن پلمپ محصول قابل‌تشخیص باشد، کالا باید در بسته‌بندی اولیه و اصلی خود باشد. در موارد عدم امکان تشخیص از ویژگی‌های ظاهری کالا نباید استفاده شده باشد در چنین مواردی لطفاً با کارشناسان ما تماس بگیرید تا نسبت به عودت کالا حداکثر تا ۲ روز کاری پس از دریافت محصول اقدام لازم صورت پذیرد.

 

بدیهی است درصورتی‌که کالا از بسته‌بندی اصلی خود خارج شده باشد یا استفاده شده باشد و یا کد بازگشت کالا در زمان مقرر دریافت نشود، بوکی موکی هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

ضمناً در تمام موارد مغایرت اطلاعات مندرج در سایت با کالای دریافت شده هزینه‌های حمل‌ونقل و بازگردانی به عهده بوکی موکی خواهد بود.

 

در صورت نیاز به استرداد وجه، از زمان دریافت کد بازگشت کالا توسط مشتری تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ واریز خواهد شد.

 

* برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

این سرویس ‏‏‌اشکال‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل‌ونقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قیدشده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

 

"" به لیست علاقه مندی ها اضافه شد